Káva

like

Káva

Tak ako každého majstra pece poteší dielo vydarené, kedy nejeden citlivý nos nechá sa z diaľky privábiť pod lákavou vidinou chleba práve z rúry vybraného, tak aj pravého milovníka pod nosom káva od nás chytí. Nielen pravý znalec pozná rozdiel medzi kávou čerstvu a tou, čo zlým a dlhodobým skladovaním svoju čerstvosť stratila. Už pri prvom otvorení vrecka s kávou od nás zažijete chvíle neobyčajné, ktoré príjemne povzbudia Vaše zmysly. Vtedy spoznáte, že až teraz pijete naozajstnú kávu ...

Upresniť hľadanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Hausbrandt Academia zrnková káva 1 kg
  Káva Academia je v talianských baroch a kaviarňach určite najrozšírenejšou kávou z celého sortimentu značky Hausbrandt. Vďaka vysokej kvalite Hausbrandt Academia získala zlatú medailu v súťaži Maestri Italiana Pasticcieria. Je namiešaná iba z vybraných odrôd kávy Arabica. Hausbrandt Academia je skve..
  Bez dane: 18,75€ 22,50€
 • Hausbrandt Trieste zrnková káva 1 kg
  Skvelá káva Hausbrandt Tierste je najpredávanejším druhom tejto značky. Typické tmavé talianske silné espresso s výrazne čokoládovou chuťou s jemným nádychom sladu. Jedná sa o zmes 70% Arabica a 30% Robusta. Hausbrandt Tierste je vynikajúca káva pre tých, ktorý dávajú prednosť skutočne silnej káv..
  Bez dane: 16,67€ 20,00€
 • H. Hausbrandt (zlatá), zrnková káva 1 kg
  Sladká, korenistá káva so stredným telom a strednou kyslosťou. V sladkej , príjemnej chuti môžete cítiť oriešky a kokos. ..
  Bez dane: 19,84€ 23,81€
 • Hausbrandt Gourmet Columbus zrnková káva 1 kg
  Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg zrnková káva Novinka značky Hausbrandt, rovnako ako Gourmet sa aj Columbus radí k prémiovým kávam tejto značky. Je zložená z 9tich druhov 100% Arabik, které pochádzajú výlučne z Kolumbie, ktorá je druhým nejvetším producentom kávy v Strednej Amerike. Tato káva sa o..
  Bez dane: 22,83€ 27,40€
 • Hausbrandt Espresso Nonnetti zrnková káva 1 kg
  Plná, krémová s nízkymi kyselinami a s vynikajúcou, pikantnou arómou. Hausbrandt Espresso Nonnetti je nejstaršou zmesou tejto legendárnej značky, praženej od roku 1892. Je to výborná káva, zmes odrôd Arabica a Robusta výberovej kvality. Je to stredne silná, plná káva a hodí sa perfektne n..
  Bez dane: 14,40€ 17,28€
 • Hausbrandt Qualita Rossa zrnková káva 1 kg
  Hausbrandt Quality Rossa je pomerne silné espresso s výraznou zemitou chuťou špeciálne vyrobené pre kancelárske a domáce kávovary. Káva s plným telom, stredne silná, ľahko sladkastá. Espresso s vynikajúcou penou a stredným obsahom kofeínu. Vďaka harmonickému zloženie 60% arabiky a 40% robusty je Hau..
  Bez dane: 11,25€ 13,50€