Hausbrandt

Zrnková káva Hausbrandt Trieste 1892 je káva vynikajúcej kvality v bohatom výbere chutí. Bola založená v Terste v roku 1892.

Široký sortiment kvalitnej zrnkovej kávy pre Váš šálku, v ktorom je všetko dokonalé. Od tradičného talianskeho espressa výrazného aróma, husté cremy a silné plné chuti až k jemným a delikátnym zmesiam, ktoré premenia rituál podávania kávy na vzácny, intenzívne a dosiaľ nepoznaný zážitok.

"Si dice che sia il miglior caffè servito nei bar italiani. Sicuramente è il miglior modo di presentarvi ai vostri clienti." - “Hovorí sa, že je najlepšia káva podávaná v talianskych kaviarňach. Určite ale je tou najlepšou možnosťou, ako sa predstaviť Vašim hosťom”

Svojou kvalitou a tradíciou patrí Hausbrandt medzi najuznávanejšie kávy Talianska, čo dokazuje aj označenie "káva roku 2003 a 2004" hodnotená kaviarmi a cukrármi celého Talianska. Káva Hausbrandt vsádza na tradície a kvalitu. V samosprávnom prístave Terst roku 1892 zakladá rakúsky námorný dôstojník, kapitán Hermann Hausbrandt, spoločnosť ma meno "Hausbrandt Trieste 1892 S.p.A". V tej dobe už mesto patrilo k najvýznamnejším európskym strediskám dovozu a spracovania kávy. Vďaka vytvorenia dokonalého distribučného systému získala spoločnosť Hausbrandt povesť výrobcu, ktorý je schopný uskutočniť dodávky rýchlo a včas. Najnovšie technológie, ako boli prvé stroje na elektrický prúd s patentovaným spôsobom pohonu a následné chladenie pražiacej nádoby, tzv "Grevenbroich", sa tu začali používať za účelom dokonalého spôsobu praženia a následného chladenia pre zachovanie arómy. Firma, ako jedna z prvých, svoj tovar balila a prepravovala v uzavretých kovových sudoch.